Aktualności Inkubator przedsiębiorczości

Słupski Inkubator Technologiczny

Spotkanie Online

 

 

Słupski Inkubator Technologiczny (SIT) zaprasza na zdalne spotkanie techniczne dotyczące możliwości wykorzystania pomiarów i skanowania 3D,  inżynierii odwrotnej oraz druku 3D w przemyśle. 

W czasie spotkania przedstawimy nasze zasoby oraz możliwości świadczenia doradztwa oraz usług wykonawczych jakie realizujemy w Słupsku jak i w siedzibach przedsiębiorców.


Dysponujemy własnym skanerem z możliwością pomiarów na mniejszych i  dużych elementach,  profesjonalnymi drukarkami przemysłowymi pracującymi w 3 różnych technologiach druku:  FDM/FFF, SLS, PolyJet Multimaterial, które  pozwalają na uzyskanie wydruków z różnych materiałów i o różnych właściwościach. Nasze zasoby pozwalają na wydruki szerokiej gamy produktów, prototypów, krótkich serii produkcyjnych oraz mieszanie materiałów twardych, miękkich, elastycznych.  Dzięki inżynierii odwrotnej tworzymy wersje cyfrowej elementów maszyn czy urządzeń oraz odtwarzamy niezbędne części.

 

I o tym opowiemy na najbliższym spotkaniu on-line, które zaplanowaliśmy na 04.11.2020r.     na godzinę 10.00.  

 

Osoby zainteresowane prosimy o dokonanie zgłoszenia na adres: sit@sit.slupsk.pl wpisując w treści e-maila: imię i nazwisko, nr kontaktowy oraz wykonywane stanowisko w firmie.

 

Osoba do kontaktu w sprawie spotkania: Aleksandra Surma 730 090 690

 

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij