Aktualności Inkubator przedsiębiorczości

Pożyczka Płynnościowa /Pożyczka Ogólnorozwojowa

Pożyczka Płynnościowa /Pożyczka Ogólnorozwojowa

Z dniem 04.05.2020 Pomorski Fundusz Pożyczkowy rozpoczął nabór wniosków na Pożyczkę Płynnościowąna wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw dotkniętych skutkami SARS-CoV-2. Pożyczki dostępne są z Projektu finansowanego ze środków Województwa Pomorskiego. Łącznie na wsparcie przeznaczonych zostanie 30 mln zł. Maksymalna kwota pożyczki to 150 tys. z oprocentowaniem od 0%, bez prowizji.

Szczegółowe informacje o produkcie znajdują się na stronie https://pfp.gda.pl/aktualnosc-248-od_04_05_2020_rozpoczelismy_nabor.html  oraz w zakładce oferta, skąd pobrać można dokumenty wymagane przy złożeniu wniosku o udzielenie pożyczki  https://pfp.gda.pl/strona-96-pozyczka_plynnosciowa.html Załączam także ulotkę.

 

Pod koniec kwietnia 2020 uruchomiliśmy także planowany produkt - Pożyczka Ogólnorozwojowa. Pożyczka przeznaczona jest dla mikro i małych przedsiębiorstw na finansowanie przedsięwzięć ogólnorozwojowych o charakterze inwestycyjnym, inwestycyjno – obrotowym oraz obrotowym. Maksymalna kwota pożyczki to 1 mln zł, z oprocentowaniem od 3,4% i prowizją za udzielenie pożyczki od 2%. Produkt finansowany jest ze środków Województwa Pomorskiego. Informacje o produkcie dostępne są pod linkami https://pfp.gda.pl/aktualnosc-249-nabor_wnioskow_na_pozyczke.html oraz w zakładce oferta, skąd pobrać można dokumenty niezbędne przy złożeniu wniosku i udzielenie pożyczki https://pfp.gda.pl/strona-87-pozyczka_ogolnorozwojowa.html Załączam także ulotkę.

 
 
 
 
 
Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Projekt „Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości szansą rozwoju innowacyjnych przedsiębiorstw w Bytowie, Kościerzynie, Lęborku i Kartuzach” finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013

Program regionalny Pomorskie w Unii Unia Europejska
 

Masz pytanie, napisz do nas

wyślij